Дата: 26.10.2018

Клас: 6-А

Вчитель: Калашник Ю.Ю.

Тема: Покупки. Формування навичок аудіювання.

Мета:  1) тренувати  вживання лексики до теми;

            2) розвивати навички аудіювання, читання, мовлення, письма;

            3) виховувати зацікавленість у розширенні знань.

Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо записи, тести на сайті kahoot,  смартфони учнів, комп’ютер, сувенірні гроші, малюнки покупок.

Дата: 17.04. 2018

Клас: 4-Б

Вчитель: Буллер О.Я.

Тема:  Організація  вечірки до Дня народження.

Мета:

Навчальна: 

1. Повторити порядкові числівники на позначення дати з прийменником часу «am».

2. Повторити та активізувати лексику уроку (організація вечірки, розваги на День народження)

Розвиваюча:

Розвивати  комунікативні компетенції, здатність працювати в команді,  творче мислення.

Виховна: 

Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови та культури,  взаємоповагу.

 Особливість: урок з використанням  елементів технології роботи в  малих групах, комунікативного підходу при вивченні іноземної мови.

03.05.2017 р. учитель німецької мови Буллер Олександра Янівна провела відкритий урок у 5-А класі на тему: "Природа". Учні вивчають німецьку мову, як другу іноземну лише перший рік, але дуже добру володіють лескичним матеріалом, можуть складати діалоги, складати питальні речення та відповіді на них. Розуміють німецьку мову на слух. 

Мета уроку: розвивати комунікативні навички була повністю досягнута під час уроку. Олександра Янівна використовувала ігрові моменти під час проведення уроку, роботу у малих групах. Було розширено словниковий запас з теми. 

09.03.2017 року вчитель німецької мови - Приходько Людмила Олександрівна поділилася своїм досвідом викладання уроків у 9-А класі. Вона провела урок на тему: "Подорож", метою якого було:

  • повторення та закріплення лексичного матеріалу по темі;
  • розвиток навичок діалогічного та монологічного мовлення;
  • застосування вивченого лексичного матеріалу у проблемній ситуації, вміння створювати лексичну опоруучнями для підготовки монологу з підтеми за інноваційним методом "майндмеппінгу" (інтелект-карта);
  • виховання в учнів правил етичної поведінки під час спілкування один з одним та під час подорожі.

23 лютого 2017 року вчитель французської  мови - Зоріна Анна Володимирівна - поділилася своїм досвідом викладання уроків з іноземної мови. Вона провела урок у 6-А класі на тему: "Природа". Учні застосовували нові лексичні одиниці на рівні речення, описували природу та погодні умові в Україні під час різної пори року. Також було проведено аудіювання з теми, граматичні вправи.

01 грудня 2016 року вчитель англійської  мови - Каплун Вікторія Вікторівна - поділилася своїм досвідом викладання уроків з іноземної мови. Вона провела урок у 3-А класі на тему: "Помешкання". Були використанні новітні технології, проведені моменти гри. Учні застосовували нові лексичні одиниці, прийменники та слова з теми за допомогою будинку, меблів та кішки, яка завжди змінювала своє місцеположення у кімнаті. Також було проведено аудіювання з теми. Учні 3 класу прослухали текст та піднімали або червоний (неправильна відповідь) або зелений (правильна відповідь) олівці. Урок було проведено дуже жваво та цікаво для учнів початкової школи.

На прикінці уроку учні розробили командний проект - їдеальну кімнату.

22 листопада 2016 року вчитель англійської та німецької мов - Писаренко Вікторія Миколаївна - поділилася своїм досвідом викладання уроків з іноземної мови. Вона провела урок у 6-А класі на тему: "Покупки. Відвідування магазинів". Були використанні новітні технології, проведені моменти гри. Учні застосовували нові лексичні одиниці при складанні діалогів, інсценувалися моменти покупок у сучасних англійських магазинах.

Тренінг з англійської мови центром "Window on America" для учнів 9-А класу (07.10.2016 р.)

20.04.2016 р. вчитель англійської мови Каплун Вікторія Вікторівна поділилася досвідом проведення уроків у 5-А класі на тему: "Свята і традиції". 

Мета: практична: формування мовних та мовленнєвих компетенцій; вживання Present Simple, Present Continuous, the types of questions в усному та писемному мовленні;

розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу та мовну здогадку учнів; формувати навички роботи в групі/парі; розвивати мовленнєві здібності (читання, аудіювання, діалогічне мовлення за допомогою ситуації «Привітай друга зі святом»);

освітня: розширити лексичний запас учнів, поглибити знання учнів з теми, розширити кругозір шляхом моделювання ситуації;

 

виховна: виховувати соціокультурні компетенції, прищеплювати любов до традицій свого народу та виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.

14.04.2016 р. вчителем англійської та німецької мови Шевцовою Ю.Ю. було проведено відкритий урок у 4-Б класі на тему: "Погода". Учні були поділені на 2 команди та змагалися за перемогу. Були проведені ігрові моменти, повторення правил читання та фонетики. За допомогою презентації учні виконували різноманітні завдання, співали німецьку пісню, записували її слова. Також було повторено граматику з німецької мови. 

14.04.2016 р. вчителем англійської та німецької мови Писаренко В.М. було проведено відкритий урок у 5-А класі на тему: "Подорож". Вчитель показав, як можна цікаво подати нову лексику учням, активізувати та запам'ятати її швидше. Під час уроку також були розвинені творчі здібності учнів, перевірені знання, отримані з теми. Учні були зацікавленні вікторинами, розгадуванням кросворду, із задоволенням продивилися презентації з теми.

Під кінець уроку учень підбив висновки - чого нового дізналися діти під час уроку, відповів на запитання. Писаренко В.М. провела урок на високому рівні, дуже жваво та активно, учні виконували всі завдання з захопленням, граючи.

18 березня 2016 р. вчителем англійської мови Шатіловою-Хамідою Н.А. було проведено відкритий урок у 5-А класі на тему: "Одяг". Вчитель поділився досвідом проведення уроків з використанням інформаційних технологій, під час уроку були використані моменти гри "Магазин", продемонстровані презентації та відео з теми. Учні активно працювали та були зацікавлені новою презентованою інформацією.

Блог

Використання проектних технологій на уроках англійської мови
Доповідь на ІІІ засідання ШМО ЗНВК № 67 вчителя англійської мови, спеціаліста, Морі Аріни Ігорівни.
доклад ШМО проэктные технологии на урока
Microsoft Word Document 27.1 KB
Актуальність вивчення іноземних мов
Актуальність вивчення іноземних мов.doc
Microsoft Word Document 46.0 KB
Формування навичок письма
доповідь на засідання ШМО ЗНВК № 67 вчителя іноземної мови, спеціаліста 2 категорії, Скрипник Юлії Сергіївни
Формування навичок письма, доповідь.doc
Microsoft Word Document 79.0 KB
Формування позитивної мотивації до вивчення англійської мови
дпоповідь підготовлена вчителем іноземної мови, спеціалістом 2 категорії, Скрипник Ю.С.
Доповідь -мотивація.doc
Microsoft Word Document 51.0 KB

Боковая панель

 

Содержимое, добавленное в эту колонку, будет показано на всех страницах сайта.